Vas Arabia

Föregående | Översikt | Nästa

790010

VAS, Arabia, keramik, dekor av tranor samt näckrosor, monogramsignerad ME, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 10

790010 - Vas Arabia
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vas Arabia

Budhistorik (2 bud)

6034731
2020-07-02 08:41:19
6034461
2020-07-02 00:00:12

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
20:04   (21:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.