Skålar Engman

789986

KJELL ENGMAN, skålar 2 st, glas, Kosta Boda, motiv med fåglar flerfärgad, etikettmärka och signerade, höjd ca 15 resp 9,5 cm

Smärre bruksslitage, smärre repor

Glas, Konstglas

Skålar Engman

Budhistorik (1 bud)

6052158
2020-07-08 19:48:41

2020-07-10 kl 16:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.