Oskar Dahl Rörstrand

Föregående | Översikt | Nästa

789985

OSKAR DAHL, vas, Rörstrand, stengods, motiv från Stockholms tingsrätt samt konserthuset Stockholm, signerad Oskar Dahl och daterad 47, höjd ca 29 cm

Visst slitage

Keramik/Porslin

Monter 10

789985 - Oskar Dahl Rörstrand
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Oskar Dahl Rörstrand

Budhistorik (3 bud)

6032678
6036225
6032678

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
14:38   (15:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.