sameknivar, kåsa

Föregående | Översikt | Nästa

789954

SAMEKNIVAR, 2 st, skaft i horn, masur och läder, blad i stål varav 1 märkt B & S, slidor i renhorn, samt renhorn och läder, graverad dekor, 1 kniv monogramsignerad vid slida, längd ca 26-31 cm

KÅSA, tenn, Handarb Jokkmokks tenn, längd ca 17 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, sprickor

Vapen/Medaljer

Monter 14

789954 - sameknivar, kåsa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
sameknivar, kåsa

Budhistorik (2 bud)

6036805
2020-07-02 20:29:56
750
6031959
2020-07-01 07:57:31

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
15:20   (16:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.