FRANK BERGENGREN

789876

FRANK BERGENGREN, figurer på ställning, signerad Frank Bergengren, olja på duk, ca 97x85 cm

Fack 46

FRANK BERGENGREN

Budhistorik (7 bud)
6047315
6044392
1 300
6044391
6042277
850
6039085

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.