OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

789874

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, båtar på stormigt hav, monogramsignerad samt daterad GP -1906, olja på duk, ca 120x90 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 17

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Budhistorik (3 bud)

6032981
6032157
6031723

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.