Soffa

Föregående | Översikt | Nästa

789840

SOFFA, 1900-talets andra hälft, löstagbara sittplymåer, skinnklädsel delvis djuphäftad, bredd ca 200, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

789840 - Soffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
13:02   (14:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.