Piedestaler 2 st

789838

PIEDESTALER, 1-par, 1980/90-tal, rödbetsad stomme i trä, detlajer i mässing samt gulmetall, toppskiva av vit marmor, höjd ca 75, 36x36 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Piedestaler 2 st

Budhistorik (11 bud)
6042877
6047580
1 400
6042877
1 300
6047579
6042877

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.