Sidobord mässing glas

789836

SIDOBORD, 1-par, 1980/90-tal, underede av mässing, kvadratisk toppskiva i rökfärgat glas, höjd ca 54, 60x60 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sidobord mässing glas

Budhistorik (20 bud)
6046583
1 400
6046564
1 300
6046557
6040663
6038922

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.