Ture Ander

789812

TURE ANDER (1881-1959): Motiv från motiv, signatur, etikett på baksidan, olja på pannå, ca 21x27 cm

PROVENIENS: Inköpt på Bukowskis Auktioner, auknr 295919

Fack 35

Ture Ander

Budhistorik (7 bud)
6034256
1 900
6034603
1 800
6034256
1 700
6034316
1 600
6034256

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.