Bordslampa

789750

BORDSLAMPA, blandstil, 1900-tal, sten samt gulmetall, senare tillkommen lampskärm, textilklädd med fransar, höjd ca 55, ink. skärm 73 cm

Bruksslitage, bortslaget material i ett hörn, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, senare tillkommen lampskärm medföljer

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik

2020-07-06 kl 21:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.