RUNE CLAESSON, KOIVISTO

789646

RUNE CLAESSON, KOIVISTO, "Berliner", soffa, 2 sits för Swedese, omkring 2000-tal, formgjutna fåtöljer i svart skinn, ben i kromat stål. etikettmärkta, sitthöjd 45, bredd ca 130 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

RUNE CLAESSON, KOIVISTO

Budhistorik (8 bud)
6054274
1 600
6054309
6054274
1 400
6046812
1 300
6045412

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.