Bestick Rosenholm Jacob Ängman

789597

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 30 dlr, silver, GAB, Stockholm, 1960/70-tal, bestående av: 10 bordsskedar, 10 bordsgafflar, 10 bordsknivar med rostfritt blad, vikt ex knivar ca 834g

Bruksspår, repor förekommer

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (13 bud)
6051050
4 400
6051049
4 200
6050897
6050970
3 800
6050897
3 400

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.