Conrad Selmyhr oljemålning

789573

CONRAD SELMYHR (Norge, 1877-1944): Fjordmotiv, signerad och daterad Conrad Selmyhr, ca 45x60 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Conrad Selmyhr oljemålning

Budhistorik (22 bud)
6046133
1 600
6046108
6044158
1 400
6043214
1 300
6043124

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.