Vjeteslav Kliuchnikov Stockholm

Föregående | Översikt | Nästa

789561

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv från Stora Skuggan Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov 11, olja på duk, ca 72x40 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 35

789561 - Vjeteslav Kliuchnikov Stockholm
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6037066
6036886
6034527
6034155
6033348

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
11:40   (12:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.