Bert Håge Häverö oljemålning Julgäddan

789556

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Nu skall vi ta julgäddan", signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1988, olja på duk, ca 70,5x51,5 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (6 bud)
6046772
6 200
6038847
6 000
6036415
5 200
6032865
5 000
6032318

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.