Georg Gundorff

789543

GEORG GUNDORFF (Danmark, 1876-1925): Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad Gundorff, olja på duk, ca 50x73 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Georg Gundorff

Budhistorik (5 bud)
6047572
900
6037322
850
6034658
750
6034533
6032149

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.