Salongssoffa 1800-tal

789378

SALONGSSOFFA, 1800-tal, Karl-Johan, fanér i björk, längd ca 180, sitthöjd 45 cm

Skador, slitage

Möbler, Soffor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Salongssoffa 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6031918
2020-07-01 07:11:18

2020-07-06 kl 11:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.