Rullbord

789261

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i trä, mässing, mosaik, hjulförsedd, 72x44 cm, höjd ca 74 cm

Bruksslitage, extra hål borrade på sidan, smuts

Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Rullbord

Budhistorik (7 bud)
6054445
650
6052014
600
6052014
500
6054442
450
6052014

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.