Piedestal

789259

PIEDESTAL, Louis XVI stil, trä, mässing, toppskiva i porslin, bemålad och förgylld dekor av rokokopar efter Fragonard, diam 30 cm, höjd ca. 80 cm

Bruksslitage, smuts

Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Piedestal

Budhistorik (10 bud)
6053343
750
6052964
700
6050600
650
6048578
600
6043888
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.