Soffbord med rund marmorskiva

789050

SOFFBORD, 1900-tal, rund marmorskiva, senare bemålat underrede, höjd ca 56, diameter 85 cm

Skiva med nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord med rund marmorskiva

Budhistorik (2 bud)

6049655
6036568

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.