Soffbord med marmorskiva

789039

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, marmorskiva, underrede med mässing och betsat trä, höjd ca 51, 134 x 74 cm

Skiva med repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord med marmorskiva

Budhistorik (1 bud)

6044482
2020-07-05 17:53:04

2020-07-07 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.