Skeppsklockor mässing

788960

SKEPPSKLOCKOR, (2 st), 1900-talets senare del, gjutna i mässing, för väggmontage, diameter 15-16 cm, vikt större klockan ca 2800g, vikt mindre klockan ca 500g

Smärre slitage

Nautica/Technica, Metall, Mässing

Skeppsklockor mässing

Budhistorik (14 bud)
6046550
6046069
950
6046069
850
6044587
6036899
750

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.