Sockerskål och gräddkanna i silver

Föregående | Översikt | Nästa

788940

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, rokokostil, GEWE, 1950-tal, höjd ca 4,5-7 cm, vikt ca 150 g

Smärre märken/bucklor invändigt i sockerskål

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

788940 - Sockerskål och gräddkanna i silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6041811
550
6034444
500
6041535
450
6034444
6041534

18 timmar 59 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
13:28   (14:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.