Björn Rosendal

788837

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Kvinnofigur, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 76, ca 100x81 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Björn Rosendal

Budhistorik (1 bud)

6061036
2020-07-12 22:02:00

2020-07-13 kl 18:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.