Björn Rosendal

788825

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Porträtt, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 73, ca 46x38 cm

litet hål i duk

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Björn Rosendal

Budhistorik (5 bud)
6051878
500
6051962
450
6051878
6051874
6047684

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.