Sekretär

788744

SEKRETÄR 1800-talets första del, gustaviansk, mahognyfanér, lådinredning bakom skrivklaff, höjd 107 cm, 65x57 cm

fanérskador, benhylsor saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sekretär

Budhistorik (5 bud)
6046158
3 200
6035787
6035746
2 400
6035743
6031853

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.