Byrå 1800-tal

788563

BYRÅ 1800-talets andra hälft, höjd 81 cm, 49x93 cm

nyckel saknas, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Byrå 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6049836
2020-07-07 21:01:29

2020-07-10 kl 11:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.