Husqvarna symaskin med skåp

788487

SYMASKIN, Husqvarna, 1900-talets första hälft, uppvikbar konstruktion, skåpsdel med fanér, höjd ca 82, bredd 60, djup 44 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel saknas

Nautica/Technica, Diverse

Rum 15

Husqvarna symaskin med skåp

Budhistorik

2020-07-15 kl 18:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.