Ljusstakar

788395

LJUSSTAKAR, i form av figurer, 8 st, ca 1950-tal, möjligen Bror Bonfils, Danmark, svartlackerad metall samt detaljer i rotting, höjd ca 15-25 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 6

Ljusstakar

Budhistorik (9 bud)
6048993
900
6041402
850
6047805
850
6041402
6040877
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.