Edition Ete Omega Constellation

787678

OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, pärlemorurtavla, krona med Omega, halvstel länk med viklås i original ref nr. 6552/864, serie nr. 55647458, diam ca 25 mm

Bruksslitage. Behov av batteribyte. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (6 bud)
6092627
6089452
6087101
450
6081858
6078206

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.