Edition Ete Tudor Armbandsur 1960-tal 14K

787648

TUDOR, armbandsur, 1960-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 1588, serie nr. 564030, kaliber 2422, diam ca 34 mm, box original medföljer

Urtavla med missfärgning/ fläck. Bruksslitage. Box saknar inredning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (9 bud)
6095790
4 200
6089816
6089800
6089799
2 800
6089798
2 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.