Armbandsur Omega 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

787639

OMEGA, armbandsur, 1950-tal, stål, ljus urtavla med sekundvisare, diameter ca 34 mm, senare armband

Fungerar vid katalogiseringstillfället, urtavla med slitage

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

787639 - Armbandsur Omega 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Armbandsur Omega 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

6037637
1 600
6032344
6031896

19 timmar 21 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
13:24   (14:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.