Peter Brandt Mental mugshot

786737

PETER BRANDT (Danmark, född 1966): "Mental Mugshot", signerad, daterad och numrerad på baksidan Peter brandt 2010, 3/3, Lambdaprint i bemålad tillhörande ram, totalt ca 30x43 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Peter Brandt Mental mugshot

Budhistorik (12 bud)
6039737
6038440
6037904
6037900
700
6037899
650

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.