Edition Ete Gucci armbandsur

786528

GUCCI, armbandsur, troligen 1990-tal, quartzverk, doublé, mineralglas, intergrerad länk med viklås, ref nr. 11/12.2, 19 st utbytbara ringar, diam ca 26 mm, box med inredning i original

Bruksslitage. Boett med baksidigt bortfall förgyllning. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Edition Ete Gucci armbandsur

Budhistorik (8 bud)
6093520
600
6093564
550
6093520
500
6093518
450
6093373

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.