Federico Guzman, Huesos Digitales XII

786442

FEDERICO GUZMAN född 1964, Huesos Digitales XII
Signerad Frederico Guzman. Olja på duk, 106 x 76 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

Konst, Nutida

Budhistorik (7 bud)
6049373
6046233
2 400
6040912
6038690
850
6038435

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.