Ana Laura Alaez,

786440

ANA LAURA ALAEZ född 1956, Negrita
Signerad och daterad Ana Laura 96. C-print, 69 x 84 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling

Fotografi

Ana Laura  Alaez,

Budhistorik (10 bud)
6049876
6048101
6048101
650
6048362
600
6048101
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.