Edition Ete Gucci Armbandsur

786421

GUCCI, armbandsur, quartzverk, double, mineralglas, krona med monogram, halvstel integrerad länk med viklås, 12 st utbytbara ringar medföljer, ref nr. 1100-L, serie nr. 0178844, diam ca 26 mm, cert daterat 1987, folder, box med inredning samt ytterkartong original medföljer

Bruksslitage. Glas med skador. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Edition Ete Gucci Armbandsur

Budhistorik (15 bud)
6095420
6095458
950
6095420
900
6095457
850
6095420

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.