Kupongautomat

785667

KUPONGAUTOMAT, 1960-tal, grön- och brunlackerad plåt, höjd 63, längd 26 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Diverse, Tema

Rum 3

Kupongautomat

Budhistorik (4 bud)

6056992
450
6055617
6052403
6049630

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.