Martin Monet graffitimålning

785631

MARTIN MONET, (född 1970) "Jim Morrison & Harvey Quinn", graffitimålning på pannå 49 x 229 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Smärre skador och märken

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 3

Martin Monet graffitimålning

Budhistorik (44 bud)
6057879
8 400
6057876
8 200
6057877
8 200
6057876
8 000
6057869
7 800

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.