Spegel

785607

SPEGEL, 1900-tal, med texten "En trappa ne....", bronserad ram med dekor i pastellage, 99 x 127 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, dekorbortfall

Speglar, Tema

Rum 8

Spegel

Budhistorik (2 bud)

6056161
6052215

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.