Toalettstol

785602

TOALETTSTOL, 1960-70-tal, målat porslin, höjd 66 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Diverse

Rum 3

Toalettstol

Budhistorik

2020-07-11 kl 18:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.