3 vägghyllor 1990-tal

785600

VÄGGHYLLOR, 3 st, 1990-tal, stål med glashyllor, höjd 143 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Bruksslitage

Möbler, Hyllor, Tema

Rum 8

3 vägghyllor 1990-tal

Budhistorik (16 bud)
6055744
3 400
6051972
3 200
6055743
3 200
6051972
6052490
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.