Eldsläckare 1900-talets första hälft

785599

ELDSLÄCKARE, 1900-talets första hälft, "Bore", AB Svenska Tempus, Stockholm, med munstycke, höjd 80 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage

Diverse, Tema

Rum 19

Budhistorik (2 bud)

6057832
6052217

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.