Reklamskylt "Blue Ribbon Coffee"

785578

REKLAMSKYLT, "Blue Ribbon Coffee", 1900-talets mitt, blå, vit och gul text mot röd botten, 70 x 50 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Diverse, Tema

Tavelvagn 3

Reklamskylt

Budhistorik (14 bud)
6057343
6057558
1 400
6057343
1 300
6057291
6047978

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.