Bardisk 1960-tal

785576

BARDISK, 1960-tal, njurformad, klädd med vit galon, detaljer i förkromat stål och svartlackerat stålrör, skiva med jakarandaimiterande laminat, höjd 100, längd 120 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Möbler, Övriga möbler, Tema

Rum 19

Bardisk 1960-tal

Budhistorik (16 bud)
6057928
2 600
6057926
2 400
6057927
2 400
6057926
6057919
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.