Reklamskylt "Pennzoil Safe Lubrication"

785575

REKLAMSKYLT, "Pennzoil Safe Lubrication", oval, röd och svart text och dekor mot gul botten, 46 x 78 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage

Diverse, Tema

Fack 46

Reklamskylt

Budhistorik (22 bud)
6058686
6058328
2 800
6058685
2 800
6058328
2 600
6058684
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.