2 reklamskyltar 1940-/50-tal

785574

REKLAMSKYLTAR, 2 st, "Step Stilldrink" och "Sydic Aprikosdrycken", 1940-/50-tal, litograferad plåt, 25 x 110 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, repor

Diverse, Nautica/Technica, Tema

Fack 29

2 reklamskyltar 1940-/50-tal

Budhistorik (12 bud)
6058239
6058181
6058238
1 900
6058181
1 300
6055613

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.