Skylt "Blue Ribbon Teabag"

785565

REKLAMSKYLT, "Blue Ribbon Teabag", 1900-talets mitt, lackerad, text och dekor i gult, blått och vitt mot röd botten, 49 x 70 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, rost, färgbortfall

Diverse, Tema

Tavelvagn 3

Skylt

Budhistorik (20 bud)
6057749
6057748
6057747
1 900
6057746
1 800
6057745
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.