2 väggur

785559

VÄGGUR / STATIONSUR, 2 st, rund modell, målad metall, vit urtavla med siffror i svart, diameter 60 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Senare bemålning, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar inte funktionen

Klockor/Ur, Diverse, Tema

Rum 3

2 väggur

Budhistorik (14 bud)
6058222
850
6055450
6057958
6055450
750
6057707
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.